O NAS

Pasieka ZACISZE Ewy i Zbigniewa Millera – mistrz pszczelarski, położona jest w miejscowości Lubczyna w odległości 10km na północ od Szczecina Załom w gminie Goleniów. Pasieka prowadzona jest według najnowszych osiągnięć współczesnego pszczelarstwa, gospodarka jest typowo wędrowna i obejmuje swoim zakresem dużą część województwa zachodniopomorskiego, ule są wielokorpusowe Ostrowskiej oraz Ostrowskiej o skróconej ramce przystosowane do transportu a więc lekkie styropianowe, praca w terenie polega na operowaniu korpusami a nie pojedynczymi ramkami, co znacznie skraca pracę przy ulu i na krótko niepokoi pszczoły. Naszą dewizą jest jak najmniej dokuczać i przeszkadzać pracującym pszczółkom.
Ule te są proste do przeprowadzania zabiegów dezynfekcyjnych.

LOGO ZACISZE

   Pasieka znajduje się w rejestrze podmiotów nadzorowanych przez Powiatowego Lekarza weterynarii w Goleniowie pod nr 320452168.
Pasieka Zacisze wpisana jest do rejestru zakładów produkujących lub wprowadzających na rynek produkty pochodzenia zwierzęcego prowadzonego przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Goleniowie pod nr WNI 32045609.

   Zajmujemy się głównie pozyskiwaniem miodu, ale również zbieramy pyłek kwiatowy, propolis i wosk pszczeli. Najczęstszymi rodzajami miodu pozyskanymi w naszej pasiece to: miód rzepakowy, miód akacjowy, miód lipowy, miód wielokwiatowy, miód gryczany, miód wrzosowy i miód nawłociowy.